Titles you rated
PompeiiRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0