Series
Ratings
559
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- 대학전쟁Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.0
The MoleRated ★ 3.0
대학전쟁Rated ★ 3.5- 여왕벌게임Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.5- Mother and MomRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5