Titles you rated
Summer GhostRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 5.0
Knights of Sidonia: Love Woven in the StarsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0