Series
Ratings
126
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 4.5
LazarusRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
ZENSHURated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
ID: INVADEDRated ★ 3.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.0
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 3.0
Knights of SidoniaRated ★ 3.0
DororoRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0