Movies
Ratings
112
About TimeRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
Running TurtleRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0