Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
The TableRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5