Movies
Ratings
150
21Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Just Like HeavenRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 2.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 1.0