Titles you rated
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 1.0
ContagionRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0