Movies
Ratings
410
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 2.5
Diary of the DeadRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
Ichi the KillerRated ★ 1.5
DoghouseRated ★ 2.5
The 5th ExecutionRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- Doraemon the Movie: Nobita's Secret Gadget MuseumRated ★ 4.0
Scary Movie 5Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 5.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.0