Movies
Ratings
115
300Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0