Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
AustraliaRated ★ 3.0- The CureRated ★ 5.0
BeanRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0