Movies
Ratings
101
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0