Movies
Ratings
281
The PriestsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5