Titles you rated
The Gold RushRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 2.0