Titles you rated
Osaka GirlRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5