Series
Ratings
14
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
TorikoRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Men on a MissionRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0