Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5