Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0