Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5