Movies
Ratings
56 Monsters UniversityRated ★ 4.0 Monsters UniversityRated ★ 4.0
 Ice AgeRated ★ 3.0 Ice AgeRated ★ 3.0
 The Lion KingRated ★ 4.0 The Lion KingRated ★ 4.0
 Kung Fu PandaRated ★ 3.0 Kung Fu PandaRated ★ 3.0
 Peter PanRated ★ 3.0 Peter PanRated ★ 3.0
 The Bucket ListRated ★ 4.0 The Bucket ListRated ★ 4.0
 I Am SamRated ★ 5.0 I Am SamRated ★ 5.0
 The IntouchablesRated ★ 4.0 The IntouchablesRated ★ 4.0
 The ChaserRated ★ 4.0 The ChaserRated ★ 4.0
 Wild ChildRated ★ 5.0 Wild ChildRated ★ 5.0
 High School Musical 2Rated ★ 4.0 High School Musical 2Rated ★ 4.0
 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
 Easy ARated ★ 4.0 Easy ARated ★ 4.0
 High School MusicalRated ★ 4.0 High School MusicalRated ★ 4.0
 Music and LyricsRated ★ 4.0 Music and LyricsRated ★ 4.0
 Love ActuallyRated ★ 4.0 Love ActuallyRated ★ 4.0
 In TimeRated ★ 5.0 In TimeRated ★ 5.0
 (500) Days of SummerRated ★ 4.0 (500) Days of SummerRated ★ 4.0
 Maundy ThursdayRated ★ 4.0 Maundy ThursdayRated ★ 4.0
 Voice of a MurdererRated ★ 4.0 Voice of a MurdererRated ★ 4.0