Movies
Ratings
834
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0