Movies
Ratings
1009
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.5
Perfect StrangersRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
ViceRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0