Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5