Movies
Ratings
263
SpyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 5.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 3.0