Movies
Ratings
1065
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
The Bandage ClubRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0