Series
Ratings
119
MaigretRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
LegionRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5