Titles you rated
Thirty-NineRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 4.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.5- 장도바리바리Rated ★ 3.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0- K-foodie meets J-foodieRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0- My name is 가브리엘Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 4.5
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0