Titles you rated
Princess HoursRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5- Legend of Mi YueRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Empress of ChinaRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 3.5
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0