Movies
Ratings
132
FuryRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
JunoRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.5
Hardcore HenryRated ★ 4.0