Titles you rated
MinariRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 1.5
The VowRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Love PhobiaRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
BasquiatRated ★ 4.0