Movies
Ratings
1110
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Independents' DayRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Red SparrowRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0