Titles you rated
Top GunRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
French KissRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0