Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0