Titles you rated
WaterworldRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Hudson HawkRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 5.0
HookRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5