Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5