Series
Ratings
118
PoseidonRated ★ 2.5- Invincible Parachute AgentRated ★ 3.0
- Working MomRated ★ 3.0
Call of the CountryRated ★ 3.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.0
Swallow the SunRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 2.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Golden CrossRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.0
A Man's StoryRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
MidasRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
Empire of GoldRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 2.5