Movies
Ratings
343
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0