Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5