Series
Ratings
52
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Space Between: SunshowersRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 3.0- SmileRated ★ 5.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0