Movies
Ratings
231
The Life of David GaleRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 2.0
Days of WrathRated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0