Movies
Ratings
162
SpyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0