Series
Ratings
24
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
American Music Awards 2021Rated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5