Movies
Ratings
192
Rules of DatingRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
MadeleineRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.5