Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0