Titles you rated
paraparamita!Rated ★ 0.5- How love walksRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Baby AssassinsRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 5.0- 3rd Sexual CharacteristicRated ★ 3.0
- ChameleonRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
For SamaRated ★ 5.0- Walking After MidnightRated ★ 4.5
AlphaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
SekigaharaRated ★ 4.0