Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5