Series
Ratings
25
The Good PlaceRated ★ 4.0
GodlessRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
The OARated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 3.5
Master of NoneRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
GirlbossRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5