Titles you rated
First LoveRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Million Yen WomenRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0