Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0