Series
Ratings
86
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5